Rankingløp OSI og IL GeoForm 2017

Oppdatert 6.11.2017

Totalranking 2017  Totalranking 2016  Totalranking 2015 Totalranking 2014  Totalranking 2013  Totalranking 2012   Totalranking 2011
Totalranking (pdf)  Resultater 2016      Resultater 2015     Resultater 2014      Resultater 2013       Resultater 2012        Resultater 2011     

Nr
Dato
Dag
Sted/innbydelse
Kart
Arrangør
Ansvarlig
Resultat
LL Eventor
1
19.04
ons
Sandermosen
Vaggestein-Sinober (2012)
OSI
Ingvild og Eirik Næsset/Ramtvedt
Resultater LL
res-zip
2
26.04
ons Sognsvann
Sognsvann (2015)
OSI Hanne M Vister og Mikael Olausson
Resultater
LL
res-zip
3
03.05
ons Burudvann Burudvann (2014)
GeoForm
Kåre Knudsen og Knut Hangeraas Resultater LL res-zip
4
10.05
ons Hønefoten
Fagervann/
Dausjømarka
GeoForm Terje Sundberg Resultater LL
res-zip
5
24.05
ons Låkeberget
Sognsvann (2016) OSI Sofie Vilhelmsen, Lea-Rebekka Tonjer
Resultater
res-zip
6
31.05
ons Solemskogen
Setertjern (2016)
OSI
Bjørn Grinde og Anna Blechingberg
Resultater
res-zip
7
07.06
ons Årnes i Sørkedalen
Tangenåsen (2015)
GeoForm Jon og Tor Lahlum
Resultater LL
res-zip
8
14.06
ons Badedammen, Grorud
Steinbruvann
GeoForm Ivar Seierstad og Thomas Nipen
Resultater LL res-zip
9
21.06
ons Grefsenkleiva
Trollvann (2017)
OSI Audrun Utskarpen
Resultater LL
res-zip
Sommerferie. For sommerløp, se http://veritasorientering.com/
10
09.08
ons Østmarksetra
Ulsrudvann (2017)
OSI
Are Eriksen og  Jon Lahlum
Resultater
res-zip
11
16.08
ons Skar Maridalsalpene GeoForm Harald Østgaard-Lund og Harald Iwe Resultater
res-zip
12
23.08
ons Sognsvann
Sognsvann
OSI Gunn Camilla Stang og Lars Onstad
Resultater
res-zip
13
30.08
ons Sognsvann N
Sognsvann (2015)
GeoForm Mariken Homleid, Ole Vignes og Jan Erik Haugen
Resultater
res-zip
14
06.09
ons Langsetløkka
Langsetløkka (2009)
OSI Ida Christine Parnemo og Alexandra Devik
Resultater
res-zip
15
13.09
ons Mobekken P
Vaggestein-Sinober GeoForm Harald Iwe
Resultater
res-zip
Lørdagsløp. For onsdagsløp/nattløp, se Veritas BIL
16
16.09
lør Østre Greverud idrettspark
Pinnåsen (2017)
Kolbotn & Skimt
Tor Lahlum
Resultater
res-zip
17
23.09
lør Hammeren
Sognsvann (2015)
GeoForm Ivar Seierstad og Thomas Nipen
Resultater
res-zip
18
30.09
lør
Studenterhytta

OSI
Kjempesprekken v/Øivind Due Trier m.fl.
Resultater
res-zip
19
07.10
lør Østernvannsvingen
Østernvann
OSI
Ida Hope & Magnus Barth Gustavsen
Resultater
res-zip
20
15.10
søn
Lillomarka

Lillomarka OL Lillomarka Nord-sør Resultater
res-zip
21
21.10
lør Østmarksetra
Solbergvann
GeoForm Harald Iwe, Sigurd Haugerud, Øyvind Grandum
Resultater
res-zip
22
28.10
lør Øvresetertjen
Tryvannstårnet
OSI
Magne Vollen og Siri Eidnes
Resultater
res-zip
23
04.11
lør Maridalen skole

GeoForm Knut Onsager m.fl.
Resultater LL
res-zip
24
11.11
lør Bygdøy
Kongeskogen
OSI
Stefan og Svenja Kernstock
Resultater LL
res-zip
25
18.11
lør Skar
Fagervann
GeoForm Harald Østgaard Lund
Resultater LL
res-zip
26
25.11
lør

GeoForm Harald Iwe
Resultater


res-zip
27
02.12
lør Blindern
OSI Guttorm Egge og Esben Bach Resultater
res-zip
28
09.12
lør Urbant

Sentrum OK
Ribbe-og-Loff (påmeldingsfrist 7.12)
Resultater


29
16.12
lør Sognsvann P
Sognsvann
GeoForm Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet
Oddny Feragen, Ida Tolgensbakk, Eystein Grimstad
Resultater
res-zip

Onsdager start: kl 16:30-18:30. (Fra oktober: Lørdager kl. 12:00 - 14:00)
Målgang innen kl 19:30 (lørdagene 15:30)
 
Elektronisk tidtaking (EMIT) benyttes på alle løp, så husk å ta med deg brikke. Arrangøren har vanligvis noen brikker til utleie (kr. 20).

Startkontingent
Medlemmer av OSI Orientering*, IL GeoForm og samarbeidende klubber, samt barn/ungddom<16 år:  kr 30,-
Andre kr 70,- (hvorav kr 21,- er løpsavgift til Norges Orienteringsforbund)
* Årets gruppekontingent for OSI Orientering skal være betalt