Rankingløp OSI og IL GeoForm 2018

Oppdatert 18.06.2018

Totalranking 2017  Totalranking 2017 Totalranking 2016  Totalranking 2015 Totalranking 2014  Totalranking 2013  Totalranking 2012   Totalranking 2011
Totalranking (pdf)  Resultater 2017     Resultater 2016      Resultater 2015     Resultater 2014      Resultater 2013       Resultater 2012        Resultater 2011     

Nr Dato Dag Sted/innbydelse Kart Arrangør Ansvarlig Resultat LL Eventor
1 25.04 ons Blindern Blindern GeoForm Harald Iwe Resultater LL res-zip
2 02.05 ons Grinda, Korsvoll Sognsvann OSI Lenny Enstrøm, Matthew Ng, Øivind Due-Trier Resultater LL res-zip
3 09.05 ons Ellingsrud P Puttåsen GeoForm Øyvind Grandum Resultater LL res-zip
4 16.05 ons Badeplassen, Bogstad OSI Sigbjørn Modalsli og Richard Zeiner-Gundersen Resultater LL res-zip
5 23.05 ons Grønmo GeoForm Jon og Tor Lahlum Resultater LL res-zip
6 30.05 ons Sognsvann nord Sognsvann OSI Hanne Maria Vister og Mikael Olausson Resultater LL res-zip
7 06.06 ons Årnes i Sørkedalen GeoForm Kåre Knudsen, Sigurd Haugerud, Knut Hangeraas Resultater LL res-zip
8 13.06 ons Krigsskolen, Linderud OSI Audrun Utskarpen Resultater LL res-zip
9 20.06 ons Østmarksetra Solbergvann GeoForm Harald Iwe, Bernt Tollefsen, Sigurd Haugerud Resultater LL res-zip
Sommerferie. For sommerløp, se http://veritasorientering.com/
10 08.08 ons Skullerudstua Skullerudåsen (2018) OSI Are Eriksen og Esben Bach Resultater LL res-zip
11 15.08 ons Skar Fagervann (2015) GeoForm Harald Østgaard Lund Resultater LL res-zip
12 22.08 ons Movann-Maridalsalpene på tvers Maridalsalpene OSI Guttorm Egge og Paul Torvund Resultater LL res-zip
13 29.08 ons Ekeberg Ekeberglia BSK Olav Eide Resultater LL res-zip
14 05.09 ons Solemskogen Setertjern (2016) OSI Bjørn Grinde og Vorin Botten Resultater LL res-zip
15 12.09 ons Elveli, Sørkedalen GeoForm Niklas Norman, Skage Grønneberg, Jacob Dybwad, Johan Svedberg Resultater LL res-zip
Overgang til lørdagsløp
16 22.09 lør Langsetløkka OSI Christine Parnemo og Magne Vollen Resultater LL res-zip
17 29.09 lør Øyungsdammen GeoForm Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater res-zip
18 06.10 lør (Kjempesprekken avlyst) Resultater res-zip
19 13.10 lør Lillomarka Lillomarka Lillomarka OL Lillomarka Nord-Sør Resultater res-zip
20 20.10 lør Sognsvann SV Sognsvann GeoForm Ole Vignes, Jan Erik Haugen, Mariken Homleid Resultater res-zip
21 27.10 lør OSI/Koll Eirik Frydenlund Norling og Christian Fredrik Borg Resultater res-zip
22 03.11 lør Rustadsaga-Kattisa GeoForm Stig Hultgreen Karlsen og Rune Hultgreen Resultater res-zip
23 10.11 lør OSI Resultater res-zip
24 17.11 lør Hønefoten GeoForm Knut Onsager m.fl. Resultater res-zip
25 24.11 lør OSI Resultater res-zip
26 01.12 lør OSI Resultater res-zip
27 08.12 lør Helge Gisholt Ribbe-og-loff Resultater res-zip
28 15.12 lør Sognsvann P Sognsvann GeoForm Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet
Oddny Feragen, Ida Tolgensbakk, Eystein Grimstad
Resultater LL res-zip

Onsdager start: kl 16:30-18:30. (Fra oktober: Lørdager kl. 12:00 - 14:00)
Målgang innen kl 19:30 (lørdagene 15:30)
 
Elektronisk tidtaking (EMIT) benyttes på alle løp, så husk å ta med deg brikke. Arrangøren har vanligvis noen brikker til utleie (kr. 20).

Startkontingent
Medlemmer av OSI Orientering*, IL GeoForm og samarbeidende klubber, samt barn/ungddom<16 år:  kr 30,-
Andre kr 70,- (hvorav kr 21,- er løpsavgift til Norges Orienteringsforbund)
* Årets gruppekontingent for OSI Orientering skal være betalt